Piła widiowa Evolution do cięcia drewna Fine wood 210mm / 40z do pił ukośnych glob tools

170,00 zł
Brutto Dostawa 1-2 dni roboczych
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

Piła widiowa Evolution Power Tools o średnicy 210 mm i 40 zębach z węglika spiekanego wolframu przeznaczona do pił ukośnych.Zaprojektowana została w taki sposób, aby umożliwić dokładne i gładkie cięcie drewna, drewna twardego oraz sklejki. W połączeniu z urządzeniami Evolution Power Tools możemy uzyskać najlepsze rezultaty cięcia.

Jest to jedna z najlepszych tarcz do cięcia drewna jaka została zaprojektowana przez firmę Evolution Power Tools. Zoptymalizowana w celu osiągnięcia najlepszych rezultatów cięcia geometria ostrza zapewnia najlepsze wykończenie cięcia oraz wydłuża żywotność tarczy. Tarcza zapewnia świetne rezultaty cięcia poprzecznego przy twardym drewnie.

Tarcze Evolution łączą najlepszy możliwy stosunek jakości cięcia do kosztu tarczy. Specjalny, najlepszy dostępny na rynku gatunek węglika spiekanego wolframu, najnowocześniejsza technologia produkcji w japońskiej fabryce, zapewnia redukcję wibracji powstających podczas cięcia,a wyjątkowa technologia łączenia węglików spiekanych z ośrodkiem tarczy zapewnia trwałość i wytrzymałość ostrzy. W akceptowalnej cenie otrzymujemy produkt jakości PREMIUM.

ZESTAW ZAWIERA:
1 x Piła widiowa Evolution do cięcia drewna Fine wood 210mm / 40z (opakowanie blister) przeznaczona do pił ukośnych.

EVOLUTION
EVO-FW210TCT-40
23 Przedmioty

Arkusz danych

Symbol
EVO-FW210TCT-40
Model
FW210TCT-40
Średnica zewnętrzna piły widiowej
210 mm
Ilość zębów
40 z
Średnica otworu mocującego
25
Rzaz
2
Dopuszczalne obroty
3750 obr./min.
Rodzaj ciętego materiału
drewno
Przeznaczenie (model urządzenia)
R210CMS

Szczegółowe odniesienia

Może ci się spodobać również

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.