baner starenanowe

Posiadasz starą uszkodzoną ukośnicę? Planujesz zakup nowej, lepszej, z 3-letnią gwarancją w systemie door-to-door. Bardzo dobrze trafiłeś. Z naszym programem "Stare na nowe" możesz zakupić profesjonalną ukośnicę, objętą 3-letnią gwarancją, wyposażoną w tarczę umożliwiającą cięcie drewna, drewna z gwoździami, tworzyw sztucznych, a nawet kształtowników stalowych i aluminiowych.

Dodatkowo zyskujesz aż do 150 zlotych podczas zakupu.

Promocja trwa od 20 maja 2022 roku do 31 grudnia 2022 roku, lub wcześniejszego wyczerpania zapasu urządzeń przeznaczonych do promocji. W przypadku wcześniejszego zakończenia promocji, zamieścimy odpowiedni wpis z informacją o jej zakończeniu.

Podczas składania zamówienia można wykorzystać tylko jeden kupon rabatowy. Każdy kupon rabatowy może być użyty tylko jeden raz na koncie klienta.

Jak uzyskać kupon rabatowy?

1. Zrób zdjęcie sprzętu, który chcesz wymienić na nowy (może to być ukośnica z posuwem lub bez posuwu, dowolnego producenta, może być niekompletna, uszkodzona).

2. Wyślij zdjęcie na adres sklep@fnglob.pl w temacie wiadomości wpisując "Stare na nowe".

3. W odpowiedzi otrzymasz listę kodów rabatowych uprawniających do zakupu urządzenia z rabatem. Poniżej znajduje się lista urządzeń objętych promocją ze wskazaniem informacji o kwocie rabatu. Kwota rabatu jest wartością brutto obniżającą wartość koszyka. Kod rabatowy nie może być wymieniony na gotówkę i działa tylko podczas składania zamówienia w naszym sklepie internetowym. Kody rabatowe wysyłane są w dni robocze w godzinach 7.00 do 15.00. W przypadku wysyłki zdjęcia po godzinie 15.00 - kod rabatowy prześlemy następnego dnia roboczego.

Lista urządzeń objętych promocją:

- Wielozadaniowa piła ukośna z posuwem Evolution R185SMS+ - rabat 100zł brutto

- Wielozadaniowa piła ukośna z posuwem Evolution R210SMS+ - rabat   50zł brutto,

- Wielozadaniowa piła ukośna bez posuwu Evolution R210CMS+ - rabat   50zł brutto,

- Wielozadaniowa piła ukośna z posuwem Evolution R255SMS+ -   rabat   80zł brutto,

- Wielozadaniowa piła ukośna z posuwem Evolution R255SMS-DB+ - rabat 150zł brutto,

- Wielozadaniowa piła ukośna z posuwem Evolution R255SMS-DB+ z dodatkową tarczą do drewna  - rabat 150zł brutto.